Vážení spoluobčania a priatelia obce,

Dnes vyšiel zaujímavý “nezávislý článok” v týždenníku Žilinský večerník. Tento článok som neautorizoval a všimnúť si to môžu všetci, ktorí vedia, že starostom obce nie je pán Juríček….ale Ďuríček.

Naskenovaný článok si môžete prečítať tu:

KLIKNI TU_2017_06_20_Žilinský večerník článok

11.04.2017 má mailom oslovil redaktor novín Žilinský večerník pán Filek a požiadal ma o odpovede na jeho otázky. Z otázok bolo zrejmé, že časť podnikateľskej verejnosti po tom ako pochopila, že si nekúpi poslancov OZ a ani mňa ako starostu, začala s kampaňou proti poslancom a starostovi a v podstate proti záujmom všetkých slušných občanov žijúcich v našej obci.

Nebudem komentovať obsah článku a jeho nestrannosť. Prikladám moju plnú odpoveď na otázky pána Fileka, korú som posielal 11.04.2017……názor si môžete urobiť sami…odpoveď prikladám:

KLIKNI TU_2017_04_11_Odpoveď pán Filek

PS: V prípade záujmu  podnikateľov o komunikáciu so mnou a poslancami, sme im k dispozícií. Pravidelne býva obecné zastupiteľstvo, ktorého sa môžu zúčastniť a svoje požiadavky verejne odprezentovať…takže páni srdečne Vás pozývam..najbližšie OZ sa koná 26.06.2017 o 17.00 hod….prosím príďte, rád osobne spoznám (v článku sa asi hanbili zverejniť svoje meno) nespokojných podnikateľov v našej obci. Chvála bohu, Horný Hričov sa zaradil medzi obce, kde o tom čo sa v obci deje a čo nie rozhodujú poslanci a starosta…..a nie iba starosta.

 

Skip to content