Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/9/a/9a18f2aa-2326-4db1-9a68-e14862c605ac/hornyhricov.sk/web/wp-includes/post-template.php on line 293

Napriek rôznym problémom, ktoré sprevádzali výstavbu parku v našej obci, sa koncom mesiaca jún podarilo ukončiť stavebné práce. Nechali sme parku čas 8 týždňov aby tráva, stromy a kríky  riadne zakorenili a aby naše deti vyskúšali kvalitu prevedených prác :o))). Po tejto zaťažkávacej skúške sa objavili nejaké nedostatky, ktoré boli odstránené.

Dúfam, že náš park prispeje k zlepšeniu života našich občanov a bude nás ako obec navonok reprezentovať v širokom okolí. Chcem Vás všetkých poprosiť, aby ste sa k parku správali ako ku svojmu majetku a aby ste k tomu viedli aj svoje deti a vnúčatá. Chráňme a zveľaďujem tento kúsok prírody, ktorý sa nám odvďačí energiou, ktorú nám odovzdá.

Chcem sa poďakovať všetkým, ktorí sa postarali o zabezpečenie úspešného priebehu otvorenia parku a občanom za ich účasť a podporu tohto projektu.

Pre zobrazenie fotogalérie kliknite na:

♠  Fotogaléria – Otvorenie parku

Dušan Ďuríček, starosta

 

There are no comments yet.

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked (*).